Plan dla toru kajakowego gotowy - czy na obietnicach i marzeniach się zakończy?

Fot. 2019.08.02 14:39 / news / czytano 1108 / opinie 0

Podczas spotkania dotyczącego rewitalizacji toru kajakowego w Krościenku nad Dunajcem została zaprezentowana koncepcja przebudowy istniejącego toru kajakowego „Pod Wyrem”. 

Temat rewitalizacji toru kajakowego wraca do Krościenka n.D jak "bumerang". O naprawie, przebudowie, a nawet powstaniu zaplecza głośno mówili już w 2016 roku wójt gminy Jan Dyda, a także politycy PiS - posłanka Anna Paluch w towarzystwie Jarosława Stawiarskiego ówczesnego sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki. 

Przypomnijmy. 24.września 2016 roku na torze kajakowym "Pod Wyrem" w Krościenku n.D odbyły się 55. Międzynarodowe Regaty Kajakowe w Slalomie o Puchar Ziemi Sądeckiej oraz Regaty Slalomowe Młodzików o Złote Wiosło i Finał Pucharu Polski i Ogólnopolskiej Ligii Młodzików. Wówczas udział Wiceministra Sportu i Turystyki w Regatach był okazją do rozmów na temat budowy przystani kajakowej w Krościenku n.D. Więcej TUTAJ.

Podczas ostatniego spotkania w Urzędzie Gminy prezes Fundacji Kajaki Górskie - Krzysztof Polaczyk wręczył poseł Annie Paluch list nominacyjny na Ambasadora projektu rewitalizacji toru kajakowego w Krościenku nad Dunajcem. W spotkaniu udział wzięli także wójt gminy, radny powiatu nowotarskiego Jan Komorek, prezes klubu sportowego SKS Sokolica Leszek Bobak.

Fundacja jest operatorem planu koncepcyjnego toru kajakowego w Krościenku n.D. Plan do obejrzenia TUTAJ

Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Krościenko n.D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij