II Koncert Walentynkowy w Publicznym Gimnazjum w Krościenku nad Dunajcem

Fot. Arch. szkoły 2016.02.17 22:27 / news / czytano 4216 / opinie 0

9 lutego 2016 r. w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku n. D odbył się II Koncert Walentynkowy.

Rada Samorządu Uczniowskiego, która była organizatorem koncertu dedykowała go Rodzicom, Nauczycielom oraz zaproszonym Gościom.

Organizacją całego przedsięwzięcia zajęli się uczniowie: Szymon Berezicki i Wojciech Kaleta. Do pracy na rzecz koncertu zaangażowali swoich kolegów i koleżanki. Jedni byli odpowiedzialni za dekorację, inni za przygotowanie cytatów i prezentacji, jeszcze inni za nagłośnienie i fotorelację. Wszystko po to, by występy szkolnych artystów wykonujących wiele znanych przebojów, a po nich także absolwentów naszego Gimnazjum: Michała Kostrza i Patrycji Ziemianek stały na jak najwyższym poziomie.

Przed wspaniałą i liczną publicznością wystąpili nasi uczniowie: Asia Tkaczyk, Weronika Walkowicz, Karolina Mikłusiak, Martyna Gabryś, Justyna Biel, Bernadeta Gabryś, Ania Sydoriak, Ania Śledź, Justyna Komorek oraz trio w osobach Kacpra Kurnyty, Radka Stachowczyka i Błażeja Kołka. Akompaniowali: Bernadeta Gabryś, Wojtek Kaleta i Sebastian Kozłowski. Koncert był okazją do zaprezentowania talentów artystycznych szkoły. Wykonawcy zebrali zasłużone brawa.  

Dyrektor Szkoły Krzysztof Koper dedykował występ tym Rodzicom, którzy szczególnie zaangażowali się w organizację „14. Zabawy Dochodowej” dla Gimnazjum. Złożył im serdeczne podziękowania za ich pracę na rzecz szkoły i starania o systematyczne wzbogacanie bazy dydaktycznej, tak by młodzież mogła uczyć się w jak najlepszych warunkach.

Uczestniczący w koncercie Wójt Gminy Krościenko n. D Jan Dyda również wyraził słowa uznania i złożył podziękowania dla Rodziców za ich zaangażowane i pracę społeczną na rzecz szkoły. Warto nadmienić, iż 14 lat temu to właśnie obecny Wójt Gminy jako ówczesny dyrektor Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku n. D był pomysłodawcą pierwszej "Zabawy Dochodowej”. 

Serdecznie dziękujemy – Szymonowi i Wojtkowi  za organizację, uczniom i absolwentom za piękny występ, rodzicom, nauczycielom, wszystkim gościom oraz koleżankom i kolegom za przybycie.
Autor: Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem Bożeną Chlebek
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij