Policja podsumowała akcję Znicz

Fot. 2014.11.03 21:08 / news / czytano 2418 / opinie 0

Akcja policji na drogach powiatu nowotarskiego, która trwała od 31 października do 3 listopada br. miała na celu przede wszystkim to, aby pomóc kierującym dostać się bezpiecznie w rejon cmentarzy.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu oraz Straży Miejskiej czuwali nad bezpieczeństwem kierujących, jak również i pieszych. W trakcie akcji Znicz nie doszło do ani jednego wypadku drogowego. Odnotowano 10 kolizji. Ponadto zatrzymano 6 nietrzeźwych kierujących. Trzech kierowało pojazdami mechanicznymi oraz trzech rowerami. W zabezpieczeniu całej akcji brało udział 205 policjantów oraz 22 funkcjonariuszy Straży Miejskiej.

Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij