Policja zaprasza na spotkanie

Fot. 2016.12.01 16:06 / news / czytano 1403 / opinie 0

W związku z międzynarodowymi obchodami Kampanii „16 Dni Przeciw Przemocy Wobec Kobiet”, Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu organizuje spotkanie, które odbędzie się na sali gimnastycznej Gimnazjum nr 2 w Nowym Targu przy Placu Evry w dniu 7 grudnia 2016 roku w godzinach 15:00 – 17:00.

W ramach prowadzonej kampanii policyjni instruktorzy nowotarskiej komendy zapoznają uczestniczki z podstawowymi zasadami samoobrony. Pokazy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej zademonstrują funkcjonariusze Straży Pożarnej w Nowym Targu. W spotkaniu wezmą udział: Kierownik Zespołu Służby Kuratorskiej dla Dorosłych przy Sądzie Rejonowym w Nowym Targu, pracownicy Miejskiego i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Targu, przedstawiciel Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Targu oraz Kierownik Zespołu Dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu wraz z dzielnicowymi, którzy wyjaśnią wszelkie aspekty związane z przemocą.

Kampania ta ma na celu eliminowanie wszelkich form przemocy ze względu na płeć poprzez budowanie świadomości, iż stanowi ona pogwałcenie praw człowieka oraz wzmocnienie lokalnych systemów przeciwdziałania przemocy wobec kobiet.

Prosimy Szanowne Panie o niezawodne przybycie i zabranie ze sobą strojów sportowych.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij