Policyjna akcja ANDRZEJKI

Fot. 2014.12.02 09:30 / news / czytano 2189 / opinie 0

W dniach 28 i 29 listopada 2014 roku przeprowadzono akcje pod kryptonimem ANDRZEJKI. Akcja te skierowane są przede wszystkim w stosunku do kierowców nie tylko pojazdów mechanicznych ale również do rowerzystów i innych uczestników ruchu.

- Celem tych akcji jest badanie kierowców pod katem jazdy pod wpływem alkoholu i narkotyków. W ramach akcji funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu przebadali 766 kierujących. Ujawniono 4 nietrzeźwych kierujących oraz 1 nietrzeźwego rowerzystę. Zatrzymano 2 dokumenty uprawniające do kierowania pojazdami - podaje Roman Wolski z nowotarskiej policji.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij