Wójt odwiedził rodzinę trojaczków w Tylmanowej

Fot. Arch. UG Ochotnica Dolna 2016.01.19 13:20 / news / czytano 6623 / opinie 0

Antek, Franek i Kuba to trojaczki, które przyszły na świat w rodzinie Ewy i Mateusza Kubików zamieszkałych w Tylmanowej. 

Chociaż trojaczki to niewątpliwie potrójne szczęście, to również potrójny obowiązek i wydatki. Wsparcie dla młodych rodziców zadeklarował Wójt Ochotnicy Dolnej Stanisław Jurkowski. Właśnie z jego inicjatywy zakupiono piękny, nowoczesny wielofunkcyjny wózek dla całej trójki.
 
W poprzednim tygodniu wójt odwiedził Państwa Kubików wręczając wózek, pogratulował młodym rodzicom pociech i życzył, aby chłopcy chowali się w dobrym zdrowiu, ku radości rodziców, dziadków i całej gminy. 

Antek, Franek i Kuba urodzili się w 27 tygodniu ciąży w Krakowskim Szpitalu Ginekologiczno – Położniczym Ujastek. W dniu porodu razem ważyli niecałe 3 kilogramy. Chłopcy byli m.in. bohaterami programu TVP2 „Moje 600 gramów szczęścia”, który pokazywał walkę o zdrowie i życie dzieci urodzonych przedwcześnie.   

Przed Państwem Ewą i Mateuszem wielkie wyzwanie finansowe i organizacyjne, bo opieka nad całą trójką nie jest łatwa. Młodzi rodzice mogą liczyć na dziadków, którzy jak tylko mogą to zajmują się maluchami. 
 
Jeszcze raz życzymy całej rodzinie zdrowia, nieustającej radości, ciepła i wyrozumiałości.




Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. UG Ochotnica Dolna
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij