Pomóż policjantom z komisariatu w Krościenku

Fot. 2016.09.01 10:55 / news / czytano 3408 / opinie 1

Funkcjonariusze z Krościenka rozpoczynają postępowanie w sprawie wypadku 18-letniej ratowniczki, do którego doszło początkiem sierpnia br. na Zalewie Czorsztyńskim.

Komisariat Policji w Krościenku nad Dunajcem prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku w ruchu wodnym w dniu 4 sierpnia 2016 roku na terenie Zalewu Czorsztyńskiego w miejscowości Kluszkowce, w wyniku którego obrażeń ciała doznała ratowniczka 18 letnia mieszkanka Nowego Targu.

W związku powyższym zwracamy się do wszystkich osób mogących posiadać jakiekolwiek informacje na temat powyższego zdarzenia o zgłaszanie się do Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem osobiście lub pod numerem telefonu 182623007 oraz 997.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP Nowy Targ
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

turysta2016.09.01 21:09
ile się MOŻNA WYGŁUPIAĆ NA JEZIORZE ZA PAŃSTWOWE PIENIĄDZE- jak czynili to z WODNEGO pogotowia ratunkowego - ZA CUDZE PIENIĄDZE
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij