Ponad 60 lat razem

Fot. Arch. UG Krościenko n.D 2017.02.02 19:22 / news / czytano 2752 / opinie 0

Sześć par małżeńskich z terenu gminy Krościenko nad Dunajcem świętowało w czwartek 19 stycznia 2017r. Diamentowe Gody, czyli jubileusz sześćdziesięciolecia (60-64 lat) pożycia małżeńskiego.

Uroczystość odbyła się w Karczmie „Dunajec” w Krościenku n.D. Dostojnych Jubilatów oraz gości przybyłych na uroczystość powitał Wójt Gminy dziękując za przyjęcie zaproszenia na wspólne świętowanie.

Wójt skierował pod adresem dostojnych Jubilatów słowa uznania za długoletnie, zgodne pożycie małżeńskie oraz za wychowanie młodego pokolenia. Życzył długich pogodnych lat życia w jak najlepszym zdrowiu i zadowoleniu oraz następnych jubileuszy.

Sekretarz Gminy Irena Midro odczytała list gratulacyjny, który otrzymały pary małżeńskie wraz z drobnym upominkiem.

Po części oficjalnej wszyscy zebrani zostali zaproszeni na słodki poczęstunek i lampkę szampana. Odśpiewano „Sto lat” i wspólnie wspominano dawne dobre czasy. Spotkanie Jubilatów umilił występ członków Parafialnego Klubu Muzycznego „Grywałdzkie Nucicki”, działającego przy parafii w Grywałdzie.

Szanownym Jubilatom jeszcze raz życzymy stu lat  oraz kolejnych rocznic w zdrowiu, zgodzie, wzajemnej miłości i troski ze strony  najbliższych, jak najwięcej powodów do radości.

W gronie zacnych Jubilatów znaleźli się:
Józefa i Franciszek Jandura
Aniela i Kazimierz Jandura
Stefania i Stanisław Kwiatek
Maria i Jan Sydoriak
Anna i Stanisław Tokarczyk
Zofia i Józef Wójcik
Źródło: UG Krościenko n.D
Zdjęcia: Arch. UG Krościenko n.D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij