Klękam Przed Tobą

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2015.03.29 07:56 / news / czytano 3632 / opinie 0

W miniony piątek w szczawnickim kościele parafialnym w koncercie pieśni wielkopostnych wystąpiły dziewczęta z Zespołu Pieśni i Tańca "Juhasy" oraz wokalistki Państwowej Szkoły Muzycznej z klasy Ewy Marty Zachwiei.

Program przygotowała Ewa Zachwieja dyrektor szczawnickiej filii Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Nowym Targu, kierownik artystyczny Zespołu Pieśni i Tańca „Juhasy”, dyrygent i kierownik artystyczny Chóru „Jaworczanie”.

Na koncert złożyły się pieśni pasyjne, przeplatane słowem czytanym przez Wiesławę Sajdak-Tokarczyk. Zgromadzeni parafianie mogli kontemplować i odkrywać wraz z wykonawcami dobroć miłość płynącą z krzyża Jezusa.

Spotkanie było inicjatywą proboszcza miejscowej parafii oraz Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczawnicy.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij