Poszukiwana Katarzyna Gajda

Fot. 2016.01.30 16:43 / news / czytano 2059 / opinie 0

Katarzyna GAJDA, ur 24.01.1985 r., zam. Nowy Targ a przebywającej w Bańskiej Niżnej wyszła z pracy 26. stycznia br. ok. godziny 15:00 oddaliła się z sortowni „IB” w Nowym Targu i udała się w kierunku przystanku autobusowego z zamiarem powrotu do miejsca zamieszkania w Bańskiej Niżnej.


Poszukiwana do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną oraz nie powróciła do miejsca zamieszkania jak i nie zgłosiła się do miejsca pracy. Zaginiona nie posiada przy sobie żadnych dokumentów. 
 
Rysopis:
Wzrost ok. 170 cm, waga 70 kg, średniej budowy ciała, włosy proste farbowane brązowe, oczy ciemne, twarz owalna, nos prosty
 
Ubrana była:
W kurtkę koloru czarnego z kapturem, ciemne jeansy oraz brązowe kozaki
 
Posiada przy sobie telefon komórkowy, który w dniu 26 i 27.01.2016 r. logował się w rejonie Niedzicy, Kacwina i na Słowacji.
 
Osoby, które mają informacje na temat zaginionej, proszone są o kontakt z policją w Nowym Targu.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij