Pożegnanie lata w Amfiteatrze Pod Wierzbą

Fot. Weronika Kacwin 2015.08.23 13:34 / news / czytano 3043 / opinie 0

Wczorajszego wieczoru miały miejsce krótkie występy na pożegnanie lata w Pieninach w Krościenku n.D.

Na scenie zaprezentował się młodzieżowy zespół działający przy Gminnym Centrum Kultury, który zagrał mroczne, metalowe utwory. Na koniec ich występu jedna osoba z publiczności mogła spróbować swoich sił w growl’u, czyli indywidualnym języku subkultury metalu. 

Wystąpił również zespół z Krakowa, Music Break, który już w delikatniejszych rytmach zabawiał publiczność. Mogliśmy usłyszeć m.in.: „Cykady na cykladach” czy „Konik na biegunach”. 

Jako ostatni wystąpił Jacek Telus wraz z Jacques de Lousse z „Balladą o długim nożu”. Zespoły przyjechały na zaproszenie Gminnego Centrum Kultury w Krościenku nad Dunajcem.
Autor: Weronika Kacwin
Zdjęcia: Weronika Kacwin
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij