Przechodzień podejrzewał, że 17-latek jest pod wpływem substancji psychoaktywnych

Fot. M.Sołtys-Walosik 2019.08.07 10:19 / news / czytano 2613 / opinie 0

We wtorek wieczorem na nietypowe zachowanie młodego mieszkańca Krościenka n.D natknął się przechodzień. Wezwał policję i pogotowie.

- Do interwencji policjantów z krościeńskiego komisariatu policji doszło około godziny 19:00, kiedy zostali powiadomieni o niezbyt konwencjonalnym zachowaniu młodego człowieka - tłumaczy kom. Zbigniew Zacher z nowotarskiej policji.
 
Funkcjonariusze natychmiast udali się w okolicę bulwarów obok mostu w Krościenku n.D. Stan 17-latka wymagał interwencji pogotowia ratunkowego i przewiezienia chłopaka do szpitala. Badania wykażą pod wpływem jakiej substancji był chłopak.
 
Okolica pod mostem na bulwarach jak i same bulwary w Krościenku n.D to miejsce, gdzie bardzo często spotykają się grupy młodych osób. Miejsce to często patrolowane jest przez miejscowych funkcjonariuszy.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: M.Sołtys-Walosik
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij