Przedstawiciele 17 państw pobiegną w Ochotnicy

Fot. 2017.08.11 08:17 / news / czytano 1875 / opinie 0

W weekend 11-13 sierpnia Gmina Ochotnica Dolna stanie się międzynarodowym centrum biegania. Organizatorzy informują, że do Ochotnicy na biegu Gorce Ultra Trail przyjadą przedstawiciele 17 państw.

Już w weekend 11-13 sierpnia Ochotnica gościła będzie biegaczy z całej Polski. W drugiej edycji biegów po Gorcach o nazwie Gorce Ultra-Trail pobiegną też obcokrakjowcy! Udział w tym wydarzeniu zdeklarowały juz osoby z 16 państw w tym m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Rosji, Kanady, Szwecji, Hiszpani, Niemiec, Włoch, Grecji.

Przypominamy, że tras do wyboru jest pięć i każdy znajdzie coś dla siebie:
102 km i 4240 m przewyższenia, 5 pkt ITRA
80 km i 3240 m przewyższenia, 4 pkt ITRA
43 km i 1720 m przewyższenia, 2 pkt ITRA
20 km i 965 metrów przewyższenia, 1 pkt ITRA
1,3 km i 249 metrów przewyższenia

Zapraszamy do zapisów TUTAJ

Jest jeszcze jedna wspaniała wiadomość. Marzy wam się egzotyczna podróż i bieganie na końcu świata? Startując w Gorce Ultra-Trail macie taką szansę. Z przyjemnością informujemy, że zwycięzcy dystansów 102 i 40 km w kategoriach kobiet i mężczyzn otrzymają jako nagrodę dodatkową możliwość startu w Korei w 2018 roku!

Ponadto Gmina Ochotnica Dolna przygotowała bogatą ofertę rozrywkowo-kulturalną na ten weekend. Szczegóły opublikujemy wkrótce.

Autor: Oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij