Recytowali na sesji

Fot. Arch. UG Krościenko n.D 2017.05.30 14:41 / news / czytano 2352 / opinie 0

Laureaci XLI Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia-Florka pochodzący z Gminy Krościenko mieli okazję zaprezentować swoje utwory podczas ostatniej sesji Rady Gminy w Krościenku n.D.

W przeglądzie wzięło udział 140 uczestników z terenu Pienin, Podhala, Gorców i Spisza. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie z terenu gminy Krościenko nad Dunajcem, uczennice Liceum Ogólnokształcącego: Weronika Marciszewska która zajęła II miejsce w kategorii recytacji w grupie szkół ponadgimnazjalnych, Gabriela Kacik otrzymała wyróżnienie w tej kategorii, oraz Michał Wójcik który zajął I miejsce w kategorii recytacji w grupie klas IV-VI.

Wójt Jan Dyda zaprosił  na sesję Rady Gminy nagrodzonych wraz z nauczycielami, którzy przygotowali recytatorów  z Liceum Antonię Morawczyńską, a Maćkowi ze szkoły podstawowej w Krośnicy towarzyszyła Bogumiła Węgrzyniak wraz z mamą Zofią Wójcik.

Zaproszeni laureaci przedstawili konkursowe wiersze, a Wójt wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Tomaszem Gabrysiem wręczyli wszystkim regionalne upominki wraz z listami gratulacyjnymi.


Źródło: UG Krościenko n.D
Zdjęcia: Arch. UG Krościenko n.D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij