Trzydniowa impreza z okazji Dnia Kobiet za nami

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2014.03.10 09:02 / news / czytano 2817 / opinie 0

Na zakończenie obchodów Dnia Kobiet w szczawnickim kinoteatrze Pieniny wystąpiła m.in. amatorska grupa z Limanowej ze sztuką „Moralność Pani Dulskiej” a zespół Folkpower koncertował w Muzycznej Owczarni. 

Cykl imprez trwał od piątkowego popołudnia do niedzieli. Z okazji przypadającego na 8 marca Dnia Kobiet dla pań w Szczawnicy przygotowano sporo wyjątkowych atrakcji. W niedzielę od samego rana, przy dolnej stacji kolejki linowej na Palenicę, dla pań dostępne były darmowe usługi fryzjerskie i kosmetyczne. Do aktywnego spędzenia czasu zachęcała trener aerobiku pani Ada, na scenie wystąpiły dziewczyny z klasy wokalu prowadzonej przez Ewę Martę Zachwieję w Ognisku Muzycznym, działającym przy Szkole Muzycznej w Szczawnicy.

Po południu w kinoteatrze „Pieniny” wystąpili aktorzy teatru „Co się stało” działającego przy Domu Kultury w Limanowej ze sztuką Gabrieli Zapolskiej - Moralność pani Dulskiej. Na zakończenie trzydniowego święta w Jaworkach w Muzycznej Owczarni wystąpił miejscowy folkowy zespół Folkpower.

Organizatorami zabawy byli: Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy, Urząd Miasta i Gminy Szczawnica, grupa „Kobiety rządzą Szczawnicą” oraz Polskie Koleje Linowe.  

Fotorelację z piątki i soboty znajdziecie tutaj: "Burmistrz oddał władzę", "Padł rekord w lepieniu pierogów"
Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij