Promocja Szczawnicy w śląskiej telewizji

Fot. 2013.01.11 00:00 / news / czytano 2439 / opinie 0

Początkiem stycznia, jeszcze przed rozpoczęciem ferii zimowych Szczawnica prezentowała swoje atrakcje i walory w telewizji Silesia – odbieranej na obszarze prawie całej Polski.

Sponsorami dwudniowej emisji byli wspólnie Miasto i Gmina Szczawnica, Arena Narciarska w Jaworkach oraz SPA Budowlani. W programie, walory uzdrowiskowo turystyczne prezentowali m.in.: Grzegorz Niezgoda Burmistrz Szczawnicy, Jacek Zachwieja przewodnik beskidzki, Lucjan Malinowski współwłaściciel Areny Narciarskiej, Adam Rychtarczyk instruktor narciarstwa, Joanna Dulak ze Stajni Bukowinki, Piotr Gąsienica, dyrektor MOK, Magdalena Polak SPA Budowlani oraz Bronisław Sarata i Artur Klimek – przedstawiciele karczmy Szlachtowskiej i U Polowacy. Gościnnie wystąpili również znani aktorzy – Tomasz Kozłowicz (Blondynka, Na Wspólnej, Ekstradycja) oraz Teo Vafidis (Europa da się lubić, Teo-ria smaku). Podczas kilku wejść antenowych prezentowali oni atrakcje Szczawnicy, Szlachtowej i Jaworek zachęcając do przyjazdu nie tylko w sezonie zimowym, ale również latem.

W ostatnich latach w Szczawnicy, Szlachtowej i Jaworkach dwukrotnie zwiększyła się ilość gospodarstw prowadzących działalność noclegową, co było odpowiedzią na duży napływ turystów do naszych miejscowości. To dobry sygnał świadczący o rozwoju naszego uzdrowiska oraz jego skutecznej promocji. Staramy się prezentować nasze uzdrowisko jak najlepiej w ramach posiadanych środków budżetowych, zdając sobie jednak sprawę że zawsze można więcej i skuteczniej. Dlatego właśnie zachęcamy wszystkie podmioty gospodarcze do współpracy i wspólnej promocji Szczawnicy, Szlachtowej i Jaworek – dodaje burmistrz Grzegorz Niezgoda.   

Autor: Małgorzata Cebula / oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij