Wójt Ochotnicy zaprasza przedstawicieli instytucji do pracach w opracowaniu regulaminu korzystania z Enklawy

Fot. 2015.09.03 14:10 / news / czytano 1469 / opinie 0

Wójt Gminy Ochotnica Dolna Stanisław Jurkowski tworzy zespół, który opracuje regulamin korzystania z „Enklawa aktywnego wypoczynku w sercu Gorców – szlaki turystyki rowerowej, pieszej i narciarskiej w Gminie Ochotnica Dolna”

W związku ze zbliżającym się zakończeniem realizacji zadania pn. „ Enklawa aktywnego wypoczynku w sercu Gorców – szlaki turystyki rowerowej, pieszej i narciarskiej w Gminie Ochotnica Dolna”  Wójt Gminy Ochotnica Dolna pragnie zaprosić specjalistów do udziału w opracowaniu regulaminu korzystania ze ścieżek i tras rowerowych w obrębie realizacji zadania.
 
W związku z powyższym Wójt zwrócił się z prośbą o oddelegowanie  przedstawicieli zaangażowanych instytucji, celem udziału w w/w pracach.

- Życzeniem naszym jest, aby w skład zespołu weszli przedstawiciele: Gorczańskiego Parku Narodowego, Centralnego Ośrodka Turystki Górskiej PTTK w Krakowie, Gminy Krościenko nad Dunajcem, Gminy Czorsztyn, Nadleśnictwa Krościenko, Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu oraz Pan dr inż. Przemysław Kowalski, Pan dr inż. arch. Krzysztof Wielgus Sekcja Architektury Krajobrazu KUiA O/PAN Kraków jak również przedstawiciele Urzędu Gminy Ochotnica Dolna: Pan Robert Zieliński, Pan Zbigniew Chlebek - zaznacza włodarz Ochotnicy.

Spotkanie którego celem jest opracowanie i ogłoszenie Regulaminu korzystania z "Enklawy” odbędzie się w dniu 08 września 2015 r. o godz. 10.00 w sali obrad Urzędu Gminy Ochotnica Dolna.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Ochotnica Dolna
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij