Sezon turystyczny nad Jeziorem oficjalnie otwarty

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2015.05.03 15:18 / news / czytano 2680 / opinie 0

W sobotę 2. maja czorsztynianie rozpoczęli sezon turystyczny. Tradycyjnie, co roku, odbywa się to w weekend majowy.

Na scenie amfiteatru obok remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Czorsztynie zaprezentowały się zespoły folklorystyczne "Lubań" z Kluszkowiec, "Maniowianie" z Maniów oraz kapela "Białopotocanie" z Krościenka n.D. 

Dodatkowym regionalnym akcentem imprezy była degustacja potraw przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich z Czorsztyna, które oprócz ciast i wypieków częstowały mieszkańców i turystów gulaszem czorsztyńskim, kwaśnicą i chlebem ze smalcem.

Chłodną aurę gorącymi latynoskimi rytmami podgrzewał zespół Ahaju Fusión Boliwia oraz zespół Waks, którego członkowie mówią o sobie "śwarni chłopcy" dzięki którym dobra zabawa jest gwarantowana. Zabawa w Czorsztynie trwała do późnych godzin nocnych.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij