Spalone samochody i ranni w Hałuszowej

Fot. Paweł Sekunda 2013.09.08 21:20 / news / czytano 3769 / opinie 0

W Hałuszowej na drodze do Sromowiec w godzinach popołudniowych doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych.

Policja otrzymała zgłoszenie o wypadku drogowym w Hałuszowej o godzinie 13.35. Jak informuje asp. szt. Jacek Bobak, p.o. Rzecznika Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu: - Kierujący samochodem m-ki BMW, mieszkaniec Kamionki Wielkiej jadąc w kierunku Sromowiec Wyżnych na łuku drogi w prawo zjechał na lewy pas drogi i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka samochodem Ford, którym kierowała mieszkanka Bielska-Białej. W wyniku zdarzenia lekkich obrażeń ciała doznało 6 osób a obydwa pojazdy uległy spaleniu.
Autor: Oprac. red.
Źródło: http://kontakt24.tvn24.pl/
Zdjęcia: Paweł Sekunda
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij