Szczawnica: Dyrektor poszukiwany

Fot. 2016.04.10 19:22 / news / czytano 2375 / opinie 0

Burmistrz Szczawnicy ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Publicznego Gimnazjum im. ks.prof.Józefa Tischnera w Szczawnicy.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie w terminie do dnia 22 kwietnia 2016 r. (piątek) do godz. 15.00 oferty konkursowej na dzienniku podawczym w Sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy Szczawnica, ul. Szalaya 103 (pokój nr 113) lub przesłanie jej na adres korespondencyjny: Urząd Miasta i Gminy Szczawnica ul. Szalaya 103, 34-460 Szczawnica (liczy się data wpływu).

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach, z podanym adresem zwrotnym, numerem telefonu kandydata, z dopiskiem „Konkurs na stanowisko dyrektora Publicznego Gimnazjum im ks.prof.Józefa Tischnera w Szczawnicy”

Konkurs przeprowadzi komisja konkursowa powołana przez Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica. O terminie i miejscu przeprowadzenia postępowania konkursowego kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie.
 
Więcej TUTAJ
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij