Szczawnica ma nowego Skarbnika

Fot. Agnieszka Stopka 2013.06.27 11:20 / news / czytano 3685 / opinie 1

Uchwałą Rady Miejskiej następcą Marii Malinowskiej dotychczasowej Skarbnik został Grzegorz Politowicz, pracownik referatu finansowego w Urzędzie Miasta i Gminy w Szczawnicy. Grzegorz Politowicz wcześniej zawodowo związany był z Urzędem Miasta Krynica-Zdrój, gdzie pełnił funkcje kierownicze.

Po odwołaniu ze stanowiska Marii Malinowskiej, dotychczasowej Skarbnik w szczawnickim magistracie, jej miejsce zajął Grzegorz Politowicz. Skarbnik zdecydowała, że w tym roku przejdzie na emeryturę i na własną prośbę zrezygnowała ze stanowiska, co pozytywnie zostało przyjęte przez radnych. Podczas wtorkowej sesji Rady Miejskiej za swoją wieloletnią pracę została odznaczona Medalem im. Józefa Szalaya. 

- Zaangażowanie oraz dbałość, jaką Pani Maria Malinowska wykazywała o finanse publiczne, w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju Szczawnicy i uczynienia z niej nowocześnie zarządzanego miasta. Perspektywa czasu pokazuje, że odpowiednie kompetencje, zapał do pracy w połączeniu z wielkimi ambicjami, były siłą napędową skuteczności działań Skarbnika, którą potwierdzają wszystkie przepracowane lata. - mówił w uzasadnieniu uchwały Przewodniczący Rady Kazimierz Zachwieja.

Autor: Oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Zdjęcia: Agnieszka Stopka
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

Księgowy w urzędzie gminy2013.06.27 13:06
Proszę zwrócić uwagę , że nowego skarbnika ma gmina , a nie urząd !!
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij