Triada - dwudniowe zmagania zakończone

Fot. Magdalena Wojtarowicz, GCK Krościenko 2016.06.27 12:10 / news / czytano 6215 / opinie 0

W niedzielne popołudnie 25. czerwca w krościeńskim Amfiteatrze Pod Wierzbą zakończyła się dwudniowa impreza sportowa TRIADA. Uczestnicy mogli wystartować w trzech biegach o łącznej długości 107 kilometrów bądź w wybrać jeden.

Trasa biegu była wymagająca a do tego ogromny upał, który niewątpliwie przeszkadzał biegaczom zarówno w sobotnim biegu  po Gorcach (dystans 61 km) i Pieninach (dystans 11km) oraz w niedzielę biegnącym w Beskid Sądecki (dystans 35 km).

Triada przyciągnęła do Krościenka nad Dunajcem - bazy biegu i miejscowości położonej na styku trzech pasm górskich - Pienin, Beskidu Sądeckiego i Gorców sporą liczbę uczestników z rożnych stron Polski. Patronat honorowy nad imprezą sprawował Pan Jacek Krupa Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Jan Dyda Wójt Gminy Krościenko n.D.

Oprócz biegów dla dorosłych organizatorzy zadbali o najmniejszych adeptów biegania. W niedzielę dzieci w trzech kategoriach wiekowych spróbowały swoich sił na 200, 400 i 600 metrowej trasie nad Dunajcem.

Weekendowa impreza sportowa w Krościenku stała się nową imprezą na biegowej mapie Małopolski.

Wkrótce szczegółowe podsumowanie TRIADY. Organizatorem imprezy było RUNONLINE.PL Stowarzyszenie Biegowe Pogórze – Bartkowa.

Szczegółowa relacja wkrótce.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz, GCK Krościenko
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij