Witold Kozłowski ponownie w sejmiku

Fot. malopolska.pl 2024.04.09 16:30 / news / czytano 673 / opinie 0

Witold Kozłowski - pochodzący z Krościenka nad Dunajcem, ponownie uzyskał mandat do Sejmiku Województwa Małopolskiego.

Witold Kozłowski ma 65 lat, uzyskał łącznie 14 416 głosów, najwięcej w powiecie nowotarskim - 7619. Ponad 1300 głosów oddali mieszkańcy Gminy Ochotnica Dolna, 1200 głosów mieszkańcy Gminy Krościenko nad Dunajcem, trzeci wynik ponad 800 głosów mieszkańcy Gminy Nowy Targ.
 
Witold Kozłowski urodził się w Krościenku, gdzie uczęszczał do szkoły podstawowej i liceum. Z regionem wiąże się także jego praca zawodowa i społeczna. W latach 1983-1987 pracował jako nauczyciel w Szkole Podstawowej w Ochotnicy Górnej, 1987-1990 w Szkole Podstawowej w Tylmanowej, pełnił także funkcję wiceprezesa Klubu Sportowego SKS Sokolica w Krościenku. Od wielu lat pracuje na rzecz samorządu.
Autor: oprac.red.
Zdjęcia: malopolska.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij