Szczawnica: Najpiękniejsze posesje nagrodzone

Fot. Agnieszka Stopka 2016.10.29 09:17 / news / czytano 3511 / opinie 0

Podczas sesji Rady Miejskiej w Szczawnicy burmistrz Grzegorz Niezgoda wraz z przewodniczącym Rady Kazimierzem Zachwieją wręczyli nagrody pieniężne osobom nagrodzonym w konkursie na najpiękniejsze ukwiecenie ogrodów i posesji prywatnych.

Nagrodzeni to: - w kategorii ogrody przy posesjach prywatnych I miejsce - Krystyna i Roman Mastalscy II miejsce - Elżbieta i Janusz Mężykowie III miejsce - Wanda Synowiec - w kategorii balkony w budynkach jedno i wielorodzinnych I miejsce - Maria i Kazimierz Wiercioch II miejsce - Stanisława i Czesław Marszyccy III miejsce - Bogumiła i Jan Jagieła.

Łącznie zostało ocenionych 19 posesji. W kilkuosobowej komisji znalazł się przedstawiciel UMiG Szczawnica, przedstawiciel Rady Miejskiej a także osoby spoza Rady w tym członek TPSP i inni. Na temat organizowanego co roku konkursu burmistrz Niezgoda powiedział: - Miejsca pięknie ukwiecone i warte uwagi do konkursu mogli zgłaszać sami właściciele posesji, ich sąsiedzi ale i my sami jako Urząd postanowiliśmy w tym roku zgłosić niektórych mieszkańców. Przy ocenie brano pod uwagę dobór, różnorodność kwiatów, drzew i krzewów oraz pomysłowość w ich aranżacji. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczyniają się do tego, że Szczawnica jest pięknie ukwiecona. Poprzez te nagrody chcielibyśmy docenić państwa wysiłek.

Autor: AS
Zdjęcia: Agnieszka Stopka
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij