Szkoła ze Szczawnicy wzbogaci się o nowy plac zabaw

Fot. 2018.11.09 21:02 / news / czytano 456 / opinie 0

Przetarg na wykonanie placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 2 w Szczawnicy został rozstrzygnięty. Do połowy przyszłego roku powstanie nowe miejsce do zabaw i do wykorzystania nie tylko przez uczniów szkoły podstawowej.

W ramach prac przewiduje się wykonanie bezpiecznej nawierzchni, montaż urządzeń tj. piaskownica, huśtawka, bujaki, urządzenie wielofunkcyjne, domek wspinaczkowy, stoliki do prowadzenia zajęć na świeżym powietrzu. Teren placu zabaw zostanie ogrodzony.

Budowa placu zabaw jest finansowana w ramach realizowanego przez Miasto i Gminę Szczawnica projektu „Innowacyjne przedszkole miejscem wszechstronnego rozwoju przedszkolaka na terenie Gminy Szczawnica”. 

Celem projektu jest utworzenie 45 nowych miejsc wychowania przedszkolnego na terenie gminy Szczawnica oraz rozszerzenie oferty edukacyjnej poprzez wprowadzenie dodatkowych zajęć. Budżet projektu 1.153.898,56 zł w tym dofinansowanie z Unii Europejskiej 980.813,56 zł. Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 w ramach 10. Osi Priorytetowej Wiedza i kompetencje, Działanie 10.1 Rozwój kształcenia ogólnego, Poddziałanie 10.1.2 Wychowanie przedszkolne – SPR.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij