Szkolenia wojskowe w paśmie Lubania

Fot. 2019.05.13 14:49 / news / czytano 1066 / opinie 0

Około 250 żołnierzy 11. Małopolskiej Brygady Ochrony Terytorialnej weźmie udział w ćwiczeniach wojskowych zaplanowanych na 15 i 16 czerwca br. oraz 29 i 30 czerwca br.

Szkolenie będzie prowadzone na terenie powiatu nowotarskiego, m. in. w paśmie Lubania, w sąsiedztwie Góry Wdżar  oraz w rejonie Kluszkowiec i na Jeziorze Czorsztyńskim. Celem szkolenia jest prowadzenie działań taktycznych, nie przewiduje się użycia środków pozoracji pola walki. Trasa przemarszu wojsk w Gminie Ochotnica Dolna będzie przebiegać od os. Kudowe na Lubań.

Organizator szkolenia bierze pełną odpowiedzialność oraz zabezpieczy teren na czas organizacji szkoleń. Wyznaczy służby porządkowe tak, aby nie było konieczności wstrzymania ani utrudnień w ruchu drogowym. Po zakończeniu szkoleń organizator usunie wszelkie oznakowania oraz śmieci.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Ochotnica Dolna
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij