Tragedia rodzinna w Zabrzeży. Trzy osoby nie żyją.

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.11.06 16:44 / news / czytano 4136 / opinie 0

W Zabrzeży doszło do rodzinnej tragedii. Nie żyje 14-letni chłopak, jego 46-letnia matka oraz 52-letni ojciec. Kolejny, ciężko ranny 27-letni mężczyzna przebywa w szpitalu.

Młoda kobieta po godzinie 10.30 postanowiła odwiedzić swój dom rodzinny, po przybyciu na miejsce zastała straszny widok. Znalazła swojego rannego 27-letniego brata i martwego młodszego 14-letniego brata. Wezwana na miejsce policja w budynku gospodarczym obok domu znalazła jeszcze ciało 46-letniej kobiety i powieszonego 52-letniego mężczyznę - ojca rodziny.

- Cały czas na miejscu od momentu zgłoszenia intensywnie pracuje grupa dochodzeniowa pod nadzorem prokuratora, ale z uwagi na postępowanie nie możemy ujawniać więcej szczegółów. Wiemy na pewno, że nie było tu interwencji policji, nie była też założona niebieska karta dotycząca przemocy w rodzinie. Z relacji sąsiadów wynika, że była to tak zwana normalna rodzina. Pracujemy intensywnie nad tym aby dowiedzieć się szczegółów i okoliczności zdarzenia, zabezpieczane są wszelkie dowody – relacjonowała około godziny 19.00 na miejscu zdarzenia, Iwona Grzebyk-Dulak oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.
 
Ranny 27-latek początkowo został przewieziony do szpitala w Nowym Sączu a stamtąd do szpitala w Tarnowie. Jego stan jest nadal ciężki i lekarze nie pozwalają jeszcze na przesłuchanie jedynego świadka tragedii.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij