X Karpacki Finał WOŚP w Schronisku Trzy Korony

Fot. Arch. Schronisko PTTK Trzy Korony 2014.01.12 21:55 / news / czytano 4554 / opinie 0

X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2014 rozpoczęła barwna opowieść połączona z pokazem zdjęć Bogusława Nowaka pt. „Wyprawa tropem rodaków przez Alpy Syberyjskie i Przybajkale”.

W schronisku PTTK Trzy Korony kwestowali studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku, aby wesprzeć WOŚP grającą tym razem dla godnej opieki medycznej seniorów. Po pokazie slajdów Bogusława Nowaka tradycyjnie odbyła się licytacja różnego rodzaju sprzętów turystycznych i nie tylko. - Pieniński Park Narodowy zasponsorował fajne gadżety: kubki, magnesy, książki i super grę planszową o parkach narodowych - mówi Ewa Knigawka ze schroniska pod Trzema Koronami.
 
W drugi dzień orkiestry - niedzielę, kwestujący wyszli z puszkami w góry oraz do Czerwonego Klasztoru, w sumie po podliczeniu zebrano 1 827,80 złotych i 13,75 euro. Wciąż trwa licytacja noclegu dla dwóch osób, przekazanego przez gospodarzy schroniska, do jej zakończenia pozostało dwa dni, aktualna cena noclegu to 61 złotych.
Autor: CR
Zdjęcia: Arch. Schronisko PTTK Trzy Korony
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij