Trwa rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 2 w Krościenku

Fot. 2017.04.12 13:21 / news / czytano 2190 / opinie 0

Rekrutacja dzieci do klasy 1, 4, 7 spoza obwodu szkoły jest prowadzona od 10 kwietnia br. i trwa do 21 kwietnia br. przez Dyrektora Publicznego Gimnazjum.

Pomimo, że dla szkoły został ustalony następujący obwód - miejscowość  Krościenko  n.D:  ul.  Biały  Potok,  ul.  Tylka,  ul.  Kąty,  ul.  Niwki, ul. Jagiellońska od nr 122 w górę oraz miejscowość Grywałd: ul. Jana Pawła II, ul. Palenicka, ul. Pod Tylką, ul. Przylasek, rodzic na pisemny wniosek może zgłosić dziecko do klasy 1, 4, 7, które mieszka poza ustalonym obwodem szkolnym.

W tym celu do 21 kwietnia br. powinien złożyć wniosek w sekretariacie Publicznego Gimnazjum w Krościenku n.D, ul. Biały Potok 1. Wnioski i oświadczenia dostępne TUTAJ

Autor: Oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij