Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach 28-latka

Fot. 2015.08.21 20:35 / news / czytano 1961 / opinie 0

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu prowadzi poszukiwania za zaginionym Marusarzem Damianem, s. Józefa, Heleny, ur. 26 września 1987 r. zamieszkującym Skrzypne.

Zaginiony w trakcie powrotu z Włoch do Polski w dniu 12.08.2015 r. miał dotrzeć do Myślenic, jednak do chwili obecnej nie dotarł do miejsca zamieszkania.

Rysopis: Wzrost ok. 182 cm, waga ok 70 kg, szczupłej budowy ciała, włosy ciemny blond, uczesane na jeża, posiada tatuaż na lewym ramieniu od strony zewnętrznej, w kształcie rozgałęzienia o dł. ok. 20 cm – w pionie. Ubrany był w buty sportowe typu ‘adidas’, spodnie jeansowe, koszulka t-shirt, w kolorze czarnym.
 
Wszystkie osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt z prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 18 26 10 483 lub dyżurnym jednostki 18 26 10 400 lub 997.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij