Grywałd: Dzień Babci i Dziadka

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2018.01.22 18:03 / news / czytano 4409 / opinie 0

W poniedziałek 22 stycznia w Szkole Podstawowej w Grywałdzie było niezwykle wesoło, bowiem szkoła hucznie i z wielkim rozmachem świętowała obchody Dnia Babci i Dziadka. 

Zaproszenie do szkoły przyjęło ponad 120 osób by podziwiać zdolności swoich wnucząt. Dyrektor szkoły Władysław Bąk podziękował babciom i dziadkom za serce włożone i pomoc w wychowaniu najmłodszego pokolenia, za trud zaszczepiania w dzieciach wielopokoleniowych tradycji, które przynoszą efekty widoczne m.in w czasie takich lokalnych imprez.

Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać wspaniałe tańce i śpiewy wnuków, które rozpoczęła grupa najmłodszych w szkole - czterolatków. Organizatorzy tegorocznego święta stanęli więc na wysokości zadania, przygotowując dla gości ucztę i dla ciała, i dla ducha.


 

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij