Tylmanowa: Nowe boisko już wkrótce

Fot. Arch. UG Ochotnica Dolna 2016.04.15 14:20 / news / czytano 2568 / opinie 0

Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Tylmanowej otrzymała od gminy w formie użyczenia ponad 10 - arową działkę, która ma zostać zagospodarowana na boisko szkolne.

Działka została zakupiona przez gminę na cele związane z działalnością statutową szkoły. W czwartek 14 kwietnia Stanisław Jurkowski Wójt Gminy Ochotnica Dolna w obecności Franciszka Ziemianka Przewodniczącego Rady Gminy, Stanisława Michałczaka sołtysa Sołectwa Tylmanowa, radnych gminy Czesława Ligasa i Jacka Noworolnika, Jadwigi Czajki kierownika Referatu Oświaty i Administracji, radnych sołeckich, Grona Pedagogicznego szkoły, przedstawicieli Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego przekazał na ręce Grażyny Noworolnik dyrektor szkoły kopię aktu notarialnego i umowę użyczenia nieruchomości.

- Dziękuję tym wszystkim, którzy poczynili starania, a w szczególności Pani Dyrektor Szkoły, Radnym w tym w szczególności Jerzemu Udzieli, nauczycielom, rodzicom, by można było nabyć tę nieruchomość. Obecna Rada Gminy nie odstaje od poprzedników i razem nadal kontynuujemy marsz w kierunku polepszenia warunków dla oświaty w gminie a tym samym naszych dzieci. Zakupiona nieruchomość ma poprawić warunki dla rozwoju ruchowego dzieci i młodzieży, dać im możliwość wykazania się w sporcie oraz służyć mieszkańcom. Dzisiaj dzielimy się wspólną radością – mówił włodarz gminy.

Z rąk dyrektor Grażyny Noworolnik, w imieniu całej wspólnoty szkolnej, Wójt, Przewodniczący Rady oraz Sołtys odebrali podziękowania za wykazaną troskę o bazę szkoły i podejmowane inicjatywy na jej rzecz.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Ochotnica Dolna
Zdjęcia: Arch. UG Ochotnica Dolna
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij