Akcja: Dobry Pracodawca - ruszyła 2. edycja, zgłoś swoją firmę

Fot. 2015.08.29 09:10 / news / czytano 2201 / opinie 0

W Akcji: Dobry Pracodawca mogą uczestniczyć wszystkie przedsiębiorstwa, które zatrudniają pracowników na terenie województwa małopolskiego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca września.

Andrzej Czerwiński, Minister Skarbu Państwa objął patronatem honorowym małopolską Akcję: Dobry Pracodawca. Tym samym dołączył do Władysława Kosiniaka-Kamysza, Ministra Pracy i Polityki Społecznej, Marka Sowy, Marszałka Województwa Małopolskiego, Jerzego Millera, Wojewody Małopolskiego oraz Loży Małopolskiej Business Centre Club. Akcja: Dobry Pracodawca, ma na celu wyróżnienie najlepszych pracodawców w Małopolsce tytułem Dobrego Pracodawcy 2015. Wydarzenie organizowane jest przez Ingeus, firmę specjalizującą się w aktywizacji zawodowej, we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie oraz czterema urzędami pracy z powiatu bocheńskiego, nowotarskiego, krakowskiego i Krakowa. 

W Małopolsce swoją główną siedzibę ma ponad 30 spółek z udziałem Skarbu Państwa. Wiele z przedsiębiorstw nadzorowanych przez Ministerstwo Skarbu Państwa działa również na terenie województwa małopolskiego. - Bardzo cieszymy się z przyjęcia patronatu honorowego Ministra Skarbu Państwa. Spółki nadzorowane przez MSP zatrudniają ponad 300 tysięcy osób w całej Polsce. Z naszego doświadczenia wynika, że jako lokalni pracodawcy, dbają o wysoką jakość zatrudnienia swoich pracowników. Wierzymy, że przyjęcie patronatu przez Ministra Skarbu Państwa zachęci nadzorowane spółki do udziału w Akcji – mówi Anna Karaszewska, dyrektor generalna Ingeus Polska, organizatora Akcji: Dobry Pracodawca. 
 
Aby dołączyć do Akcji, należy wypełnić zgłoszenie na stronie internetowej www.dobry-pracodawca.pl i opisać, dlaczego firma zasługuje na tytuł Dobrego Pracodawcy 2015. Kolejnym etapem jest spotkanie z przedstawicielami Kapituły i zaprezentowanie firmy.
 
Laureaci zostaną wyłonieni przez Kapitułę Akcji: Dobry Pracodawca, do której należą: Organizator (Ingeus) oraz Partnerzy - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie oraz cztery urzędy pracy w Małopolsce: powiatu bocheńskiego, krakowskiego, Krakowa i nowotarskiego. Finał pierwszej edycji Akcji: Dobry Pracodawca odbył się na początku marca br. w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie, wyróżnionych zostało 30 małopolskich pracodawców.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij