Umów się na bezpłatną i w znieczuleniu kolonoskopię, czyli badanie jelita grubego (artykuł sponsorowany)

Fot. 2018.03.20 20:47 / news / czytano 978 / opinie 0

Podhalański Szpital Specjalistyczny w Nowym Targu zaprasza do wzięcia udziału wszystkich, którzy jeszcze nie skorzystali  z bezpłatnych badań jelita grubego.

Projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 pn. „Popularyzacja badań kolonoskopowych i podniesienie świadomości w zakresie profilaktyki raka jelita grubego wśród mieszkańców powiatu nowotarskiego przez Podhalański Szpital Specjalistyczny w Nowym Targu”.

BEZPŁATNE BADANIE JELITA GRUBEGO WYKONANE W ZNIECZULENIU
Które obejmuje;
1.) Osoby w wieku 50-65 lat
2.) Osoby  w wieku 40-49, które maja krewnego pierwszego stopnia, u którego rozpoznano raka jelita grubego
3.) Osoby w wieku 25-49 z rodzin, w których wystąpił dziedziczny rak jelita nie związany z polipowatością 
Program realizowany jest dzięki wsparciu ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Celem projektu jest podniesienie świadomości  w zakresie profilaktyki raka jelita grubego i przełamanie barier powstrzymujących pacjentów z grupy docelowej przed badaniem przesiewowym na terenie powiatu nowotarskiego.
 
Aby skorzystać z bezpłatnego badania należy udać się do swojego lekarza rodzinnego lub pobrać dokumenty dostępne na stronie internetowej www.rakniewybiera.pl
Autor: Oprac. red.
Źródło: PSZS w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij