Uwaga na utrudnienia w ruchu

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.08.09 10:06 / news / czytano 2560 / opinie 0

Sprawdza się pesymistyczny scenariusz wpływu remontu mostu w Krościenku n/D na płynność ruchu samochodów na drodze wojewódzkiej nr 969. 

W ostatni weekend w godzinach popołudniowych jadąc od strony Nowego Targu trzeba było stać w korku od Krośnicy do Krościenka. Przejechanie tego odcinka drogi zajmowało ponad godzinę. Sprawdza się niestety obawa, że termin realizacji inwestycji będzie uciążliwy dla turystów odwiedzających Pieniny i lepiej byłoby ją realizować w okresie powakacyjnym. W ostatnią niedzielę światła zostały zasłonięte i ruch kierowany był ręcznie w celu rozładowania korka.
 
W trakcie tygodnia wahadłowy ruch na moście nie jest aż tak uciążliwy, światła powodują, że trzeba stać w korku od okolic stacji benzynowej. Dojazd do mostu trwa kilkanaście minut.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij