W Gminnym Centrum Kultury i Promocji księgowa niepotrzebna

Fot. 2019.04.07 14:46 / news / czytano 1501 / opinie 0

Komisja Budżetowa Rady Gminy Krościenko nad Dunajcem wnioskuje do wójta o likwidacje etatu księgowej w Gminnym Centrum Kultury i Promocji.

Wniosek w imieniu komisji skierował do wójta Jana Dydy podczas ostatniej sesji Rady Gminy przewodniczący komisji radny Marian Kundziarz: - Komisja Budżetowa wnioskuje do wójta gminy o przygotowanie projektu uchwały o objęcie obsługa finansową przez Urząd Gminy Krościenko n.D Gminnego Centrum Kultury i Promocji oraz o likwidacje 1/2 etatu księgowej w przedmiotowej jednostce.

Środki z likwidacji etatu miałyby pozwolić na utworzenie stanowiska pracy dla pracownika, którego zadaniem będzie wsparcie mieszkańców gminy w zakresie składania wniosków oraz ubiegania się o uzyskanie dofinansowania ze środków pochodzących z funduszy Unii Europejskiej i innych możliwych źródeł finansowania potrzeb zgłaszanych przez mieszkańców gminy.Autor: mw
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij