W niedzielę 23. finał orkiestry

Fot. 2015.01.10 14:59 / news / czytano 2013 / opinie 0

Podczas niedzielnego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwestujący wolontariusze będą zbierali pieniądze na leczenie dzieci i seniorów.

 - Od samego rana na ulice w Gminie Czorsztyn wyjdzie około 70 wolontariuszy z puszkami. Zbierali będziemy również na wyciągu w Niedzicy oraz tradycyjne w okolicy kościołów. Na godzinę 17.00 w Hotelu Nad Przełomem w Sromowcach Niżnych planujemy podsumowanie, które potrwa do 20.30. Wtedy wszyscy wspólnie puścimy "światełko do nieba" - mówi Aneta Markus koordynator akcji z czorsztyńskiego Urzędu Gminy i zapowiada, że dla kwestujących przygotowana jest nagroda niespodzianka. Doceniony zostanie również "najskuteczniejszy" wolontariusz.

Czorsztyn nie jest jedyną gminą, która włączyła się w tegoroczną aukcję. Swoje sztaby zorganizowały także w naszym regionie Szczawnica i Krościenko nad Dunajcem. 

W Szczawnicy oprócz kwesty ulicznej Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na licytację przedmiotów. Start licytacji o godzinie 13.00 w Kinoteatrze Pieniny. Krościeńscy wolontariusze zebrani przez Gminne Centrum Kultury kwestować będą od samego rana pod kościołami i na ulicach.

23. Finał odbędzie się pod hasłem " Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów".

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij