Sromowce Wyżne: Pontony mają branie

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2015.09.19 17:48 / news / czytano 2451 / opinie 0

Gminna przystań pontonowo-kajakowa w Sromowcach Wyżnych okazała się ciekawą propozycją z której skorzystało do końca wakacji ponad 12 tysięcy turystów. 

Statystyki przedstawił radnym podczas ostatniej sesji Rady Gminy Rafał Jandura wicewójt Czorsztyna. - Do końca sierpnia przełomem Dunajca spłynęło ponad 1600 pontonów i kajaków, a kwota jaką uzyskaliśmy z tego tytułu to 20.550 złotych za pontony i 5.490 złotych z kajaków - wyliczał Jandura.

Ponad 15 tysięcy z tej puli samorząd wydał na utrzymanie czystości wokół przystani  i zatrudnienie administratora. Ostateczne rozliczenie zostanie jednak przedstawione dopiero po zakończeniu sezonu pontonowo-kajakowego.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij