Walka na spoty wyborcze

Fot. 2014.11.21 23:54 / news / czytano 2930 / opinie 0

Kampania wyborcza w Gminie Łapsze Niżne nabiera tempa. Obaj kandydaci, którzy 30 listopada zmierzą się w drugiej turze wyborów, nagrali promujące siebie spoty wyborcze.

Jakub Jamróz, który w pierwszej turze wyborów otrzymał w Łapszach 38% poparcie swój spot wyborczy opublikował 4 listopada br. W swoim spocie skupia się głównie na programie i mówi o problemach trapiących gminę. Deklaruje w nim także, że z pensji wójta ufunduje dwie nagrody pieniężne dla najlepszego sportowca i ucznia w gminie. Jamróz proponuje m.in. wprowadzenie Budżetu Obywatelskiego, mówi o polityce prorodzinnej i Społecznej Radzie składającej się z członków biznesu i ludzi organizacji pozarządowych.

W drugiej turze Jakub Jamróz zmierzy się z Pawłem Dziubanem ubiegającym się o reelekcję, który swój spot wyborczy opublikował dzisiaj (21 listopada). Dziuban skupia się w nim na przypomnieniu wyborcom inwestycji zrealizowanych w gminie przez ostatnie osiem lat. - Infrastruktura drogowa została wybudowana, teraz przyszedł czas na realizację projektów rozwoju infrastruktury sportowej, turystycznej oraz realizację projektów ekologicznych - zaznacza Dziuban.

Kto bardziej przekona do siebie wyborców ze Spisza dowiemy się już 30 listopadowa br.Autor: Oprac. red.
Źródło: mat. prasowe
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij