Walczą o pracownię multimedialną lub szkolną salę kinową - pomóż im wygrać!

Fot. 2013.12.16 10:00 / news / czytano 2088 / opinie 0

Szkoła ma szansę wygrać nowoczesną pracownię multimedialną lub wyposażenie szkolnej sali kinowej. Pierwszy etap to głosowanie internautów, stąd ogromna prośba do wszystkich mieszkańców o pomoc.

Publiczne Gimnazjum w Krościenku nad Dunajcem bierze udział konkursie Tesco dla Szkół – „Talent do niemarnowania”. Zadaniem uczniów było stworzenie 2-minutowego filmiku, który propaguje ideę niemarnowania żywności oraz promuje wśród nich pozytywne postawy w zakresie zapobiegania marnowaniu żywności, a także rozwija talenty i wyobraźnię. Szkoła ma szansę wygrać nowoczesną pracownię multimedialną lub wyposażenie szkolnej sali kinowej. Etiuda została przygotowana przez koło filmowe działające w szkole pod opieką Pana Piotra Krążka. W projekcie wzięło udział 4 uczniów: Aneta Jankowska, Mateusz Zborowski, Kamil Konieczny oraz Krystian Waligóra - uczniowie klasy I B.

- Jesteśmy jedyną szkołą w powiecie nowotarskim, która przystąpiła do tego konkursu. Zgłoszonych zostało prawie 600 filmów i tylko połowa z nich przejdzie do drugiego etapu, w którym jury będzie decydowało o dalszych jego losach. Pierwszy etap to głosowanie internautów, stąd ogromna prośba do wszystkich mieszkańców o pomoc. Głosować można na stronie www.tescodlaszkol.pl do 19 grudnia 2013 r. - relacjonuje opiekun projektu.
Autor: Piotr Krążek
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij