Wielki Finał II Edycji Konkursu „Dzień z Podravką”

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.03.04 12:00 / news / czytano 2578 / opinie 0

Reprezentacja dziewcząt z Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek z Krościenka w finale konkursu "Dzień z Podravką"

6 marca 2013 roku odbędzie się finał II edycji konkursu” Dzień z Podravką”. Konkurs odbędzie się w Warszawie w Centrum Techniki Kulinarnej Doram przy ul. Racjonalizacji 5. W konkursie bierze udział siedem ekip składających się z laureatów konkursów szkolnych. Nasz region reprezentuje Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica w Kościelcu, w którym 25 kwietnia 2012 roku odbyły się eliminacje do finału konkursu. 

Przypominamy ,iż celem drugiej edycji projektu było otwarcie na kuchnie świata, śmiałe eksperymentowanie kulinarne oraz umiejętne stosowanie przypraw. Uświadomienie przyszłym adeptom sztuki kulinarnej, iż piękne użyteczne przedmioty ułatwiające pracę w kuchni mają takie samo znaczenie jak dobre jedzenie. Do Warszawy pojadą Paulina Ziętasz

Aneta Bednarczyk i Kinga Potaśnik. Zwycięską drużynę do konkursu przygotowuje Pani Stanisława Kwiatek, która również towarzyszyć będzie swoim podopiecznym podczas zmagań w finale.

Podczas konkursu zostanie wyłoniona zwycięska drużyna i najlepszego kucharza II edycji. Zostanie nagrodzony autorski scenariusz lekcji stworzony przez nauczycieli koordynatorów oraz wyróżniona nagrodą szkoła najaktywniejsza na facebooku. Ponieważ aktywność na portalu społecznościowy oceniana jest do 5 marca 2013 zachęcamy naszych czytelników, żeby  wsparli naszą młodzież i przyłączyli się do profilu akcji. Profil akcji:

http://www.facebook.com/pages/Dzie%C5%84-z-Podravk%C4%85/201298713243423

Liczne nagrody w konkursie ufundowała firma Podravka Polska i Fackelmann Polska. Sadzimy, iż nagrodą jest także wyjazd do Warszawy fundowany przez organizatora konkursu.

 

Autor: Aleksandra Ciszewska - Twórca Projektu
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij