Władze miasta chcą sprzedać działkę

Fot. 2013.02.05 11:38 / notatka / czytano 2442 / opinie 0

Do pierwszego marca można wpłacać wadium na konto Urzędu Miasta i Gminy Szczawnica  chcąc uczestniczyć w przetargu na sprzedaż niezabudowanej działki miejskiej znajdującej się na granicy Szczawnicy i Szlachtowej.

Działka położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie drogi powiatowej i posiada  media tj. wodociąg oraz  sieć energetyczną. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, działka położona jest w terenach usług, urządzeń turystyki, sportu i rekreacji.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 155 000 zł., a jej powierzchnia 0, 12 h tj.12 arów.Do tej pory działka była wykorzystywana przez Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej, jako miejsce na magazynowanie niezbędnych materiałów związanych z letnim i zimowym utrzymaniem dróg w Szczawnicy. W br. roku magazyny zakładu zostaną przeniesione w rejon obecnego wysypiska śmieci.

Przeznaczając działkę 534/13 do sprzedaży mam nadzieję, że zostanie zagospodarowana, jako miejsce idealne na nową inwestycję z zakresu ruchu turystycznego tj. nowy pensjonat, hotel itp. Miejsce z pewnością jest interesujące dla osób, które chciałyby w Szczawnicy zainwestować. Jego lokalizacja spełnia wszystkie wymagania, a malownicze położenie w bezpośrednim sąsiedztwie z potokiem Grajcarek oraz łatwym dostępem z drogi powiatowej stwarza nieograniczone możliwości zagospodarowania. - powiedział burmistrz Grzegorz Niezgoda.

Źródło: UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij