24-letni gwałciciel zatrzymany

Fot. 2018.05.18 16:38 / news / czytano 1949 / opinie 0

24-latek  został zatrzymany w nowotarskiej komendzie i w dniu 15 maja usłyszał zarzut  z art. 197&1 k.k.. Sąd Rejonowy w Nowym Targu zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Policjanci z Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem w dniu 13 maja br.  zatrzymali 24-letniego mieszkańca jednej z miejscowości Gminy Czorsztyn, który tego samego dnia doprowadził do obcowania płciowego mieszkankę tej samej gminy. Mężczyzna w trakcie zdarzenia miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Za przestępstwo z art. 197 &1 k.k. grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPPSP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij