XII Turniej Piłkarski o puchar burmistrza Szczawnicy

Fot. Arch. UMiG Szczawnica 2018.07.04 21:12 / news / czytano 1867 / opinie 0

1. lipca na boisku sportowym Jarmuty w Szczawnicy odbył się XII Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica. 

Podczas Turnieju cztery drużyny piłkarskie KS GORC OCHOTNICA, LKS Lubań TYLMANOWA, KS SOKOLICA Krościenko i KS JARMUTA Szczawnica rywalizowały o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica i o Puchar Przechodni Prezesa KS JARMUTA.

W pierwszym meczu półfinałowym Lubań TYLMANOWA zwyciężył z drużyną GORC OCHOTNICA 2:0. Bramki dla zwycięzców zdobyli: Jakub Kozielec i Stanisław Gołdyn.

W drugim półfinale JARMUTA Szczawnica pokonała SOKOLICĘ Krościenko 5:0. Po 2 bramkach Kamila Kuziela, 1 Łukasza Jancz i Macieja Lichacz oraz 1 samobójczej.

W meczu o 3 miejsce GORC Ochotnica po rzutach karnych pokonał SOKOLICĘ Krościenko 4:3 , w normalnym czasie wynik był bezbramkowy.

W finale Lubań TYLMANOWA zwyciężył z JARMUTĄ Szczawnica  3:0. Bramki zdobyli: dwie Piotr Kwit i jedną Tadeusz Udziela.
 
Najlepszym Piłkarzem Turnieju został wybrany Kamil Kuziel z drużyny JARMUTA Szczawnica, a Najlepszym Bramkarzem Henryk Gołdyn z drużyny Lubań TYLMANOWA.,którzy otrzymali statuetki , dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica Grzegorza Niezgodę.

Drużyny uczestniczące w Turnieju zostały uhonorowane pamiątkowymi dyplomami, pucharami i pierwsze 3 miejsca czekami : I miejsce – 1000 zł, II miejsce -600 zł, III miejsce 400 zł ufundowane również przez Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica Grzegorza Niezgodę.

Nagrody wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica Grzegorz Niezgoda oraz Prezes KS JARMUTA  Ireneusz Hamerski.

Puchar Przechodni Prezesa Klubu Sportowego Jarmuta  przejęła  zwycięska drużyna Lubań TYLMANOWA.

W czasie Turnieju oprócz meczów drużyn seniorów odbyło się spotkanie młodych adeptów piłkarskich. Drużyna młodzików Jarmuty Szczawnica grała z ORLIKAMI Pienińskiej Akademii Sportowej i pomimo deszczu młodzi piłkarze pokazali umiejętności i wielkie serce do piłki nożnej i walki sportowej.

A uczestnikami tego meczu byli: Kacper Wiercioch, Jakub Jaworski, Kacper Pyter, Michał Ponicki, Krystian Tokarczyk, Hubert Sroka, Oliwer Mastalski, Jan Kędzior, Dawid Węglarz, Mateusz Szczepaniak, Łukasz Gabryś, Kamil Hryc, Adrian Berger, Oliwier Kurnyta, Maciej Styrylski, Kacper Waksmundzki, Mikołaj Szczepaniak, Marcin Szczepaniak.

Mamy ogromną nadzieję, że z tych młodych ludzi wyrosną piłkarze o dużych umiejętnościach i wielkiej klasie i tego im życzymy.

Zawody komentował i prowadził Jacek Śliwiński.

Podczas turnieju wszyscy uczestnicy mogli obejrzeć pokaz motocrossowy w wykonaniu członków motorowego klubu sportowego „MOTO-PASJA". Przeprowadzona została również loteria fantowa , z której dochód przeznaczony został na cele statutowe KS Jarmuty.
Źródło: UMiG Szczawnica
Zdjęcia: Arch. UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij