Wyłudza pieniądze podając się za księdza

Fot. 2015.12.11 15:19 / news / czytano 2821 / opinie 0

Księża ze szczawnickiej parafii przestrzegają wiernych przed oszustem, który próbuje sprzedawać dewocjonalia za cenę kilkakrotnie wyższą od realnej. 

Na stronie internetowej parafii a także za pomocą portali społecznościowych księża ze Szczawnicy przestrzegają przed oszustem.

Na stronie parafialnej czytamy: "Wobec dochodzących do nas informacji, że pojawiają się próby wyłudzenia na terenie naszej Parafii, pragniemy poinformować, że żaden z księży nie prowadzi sprzedaży telefonicznej dewocjonaliów. Również nikogo nie upoważniamy do takowych działań. Naciągacze proponują odpłatne dostarczenie różańca, modlitewnika i obrazka z Papieżem Gdyby takie sytuacje zdarzyły się - prosimy o powiadomienie nas".

W przypadku próby wyłudzenia pieniędzy możecie Państwo zgłosić także sprawę bezpośrednio na policję.

Autor: Oprac. red.
Źródło: parafia.szczawnica.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij