Wypadek na drodze z Krościenka n/D do Nowego Sącza

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.07.19 14:28 / news / czytano 6386 / opinie 0

Dzisiaj w godzinach przedpołudniowych doszło do wypadku na drodze wojewódzkiej nr 969 z Krościenka n/D do Nowego Sącza w okolicach Wietrznic. Jedna osoba została poszkodowana.

Kilkanaście minut po godzinie dziesiątej na drodze wojewódzkiej nr. 969 doszło do zderzenia 4 samochodów tj. samochodów osobowych Peugeot  Partner i Opel Astra oraz samochodów ciężarowych Man i Scania. Początkowo droga przejezdna była tylko dla samochodów osobowych kierowanych na objazdy. Utworzył się kilkukilometrowy korek. Rzecznik sądeckiej policji informuje, że: - Obecnie droga jest już przejezdna, ale nadal trwają czynności ustalania przyczyn wypadku. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. 

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij