Wypadek w Kluszkowcach

Fot. Janusz Wojtarowicz 2013.06.28 17:02 / news / czytano 4624 / opinie 0

Dziś około godziny dwunastej w Kluszkowcach zderzyły się dwa samochody na drodze wojewódzkiej nr 969 z Nowego Targu do Nowego Sącza. 

Na podjeździe pod Snozkę od strony Nowego targ, nieopodal skrętu na Czorsztyn, zderzyły się dwa czerwone samochody osobowe Volkswagen GOLF i Mercedes SLK 200. Z ustaleń policji wynika, że kierujący jednym z pojazdów wjeżdżając na drogę główną nie zauważył nadjeżdżającego pojazdu.
 
Jacek Bobak z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu informuje, że: - Dwie osoby jadące Volkswagenem, które po zderzeniu trafiły do szpitala, odniosły ciężkie obrażenia ciała i przebywają nadal w nowotarskim szpitalu. Są to mieszkańcy okolic Nowego Sącza. Kierowca i pasażer Mercedesa z lekkimi obrażeniami ciała, po udzieleniu im pomocy medycznej mogły wrócić do domu.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij