Mikołajkowy Międzyszkolny Turniej w Piłce Siatkowej chłopców i dziewcząt

Fot. Agnieszka Subik 2014.12.21 20:44 / news / czytano 2819 / opinie 0

17. grudnia br. w hali sportowo–widowiskowej w Maniowach już po raz piąty odbył się Mikołajkowy Międzyszkolny Turniej w Piłce Siatkowej chłopców i dziewcząt, którego organizatorem była Adrianna Berszakiewicz – nauczyciel wychowania fizycznego w Maniowach.

W turnieju wzięła udział młodzież z zaprzyjaźnionych gimnazjów: Łapsz Niżnych, Sromowiec Niżnych, Tylmanowej. Gimnazjaliści rozgrywali mecze w kategorii dziewcząt i chłopców w setach liczonych do 25 systemem każdy z każdym. Bezpośredni pojedynek Sromowce Niżne – Maniowy był przepustką do rozgrywek w piłkę siatkową na poziomie Ośrodka Szczawnica. 
 
Klasyfikacja końcowa:
 
Dziewczęta:
1. Gimnazjum Maniowy
2. Gimnazjum Tylmanowa
3. Gimnazjum Sromowce Niżne
4. Łapsze Niżne
 
Chłopcy:
1. Gimnazjum w Maniowach
2. Gimnazjum Łapsze Niżne
3. Gimnazjum Tylmanowa
4. Gimnazjum Sromowce Niżne 

Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary. Naszym siatkarzom i siatkarkom gratulujemy! Mogą być z siebie dumni bowiem dzielnie reprezentowali mury naszej szkoły.
 
Dziękuję za pomoc w organizacji panu Zbyszkowi Jaworskiemu oraz opiekunom grających drużyn. Dzięki przychylności wielu osób Turniej Piłki Siatkowej okazał się dobrym pomysłem i możliwością na siatkarskie spotkanie młodzieży, którą siatkówka fascynuje.
 
Adrianna Berszakiewicz
Autor: Adrianna Berszakiewicz
Zdjęcia: Agnieszka Subik
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij