Wypadkowy piątek w Tylmanowej i Grywałdzie

Fot. 2017.11.24 14:08 / news / czytano 2859 / opinie 0

Dzisiaj o godzinie 7.15 w Tylmanowej 19-latka z Ochotnicy Dolnej potrąciła idącą chodnikiem 14-latkę.

Do wypadku na drodze powiatowej nr 1637K w Tylmanowej doszło rano, po godzinie 7.00. Kierująca pojazdem marki Volkswagen 19-latka mieszkanka Ochotnicy Dolnej nie dostosowała prędkości do panujących warunków drogowych, w wyniku czego wjechała w idącą chodnikiem 14-latkę z Ochotnicy Dolnej. Małoletnia została zabrana do szpitala - relacjonuje Roman Wolski z nowotarskiej policji.

Z kolei po godzinie 11.00 kierowca samochodu osobowego marki Skoda mieszkaniec Czorsztyna nie zachował należytej odległości i wjechał w tył samochodu marki Seat, którego kierowca wykonywał manewr skrętu w lewo. Sprawca ukarany został mandatem karnym.

Autor: mw
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij