Szlachetna Paczka 2015 w Łapszach Niżnych

Fot. Arch. szkoły 2015.12.14 11:27 / news / czytano 2015 / opinie 0

Szkolne Koło Caritas przy łapszańskiej szkole bardzo gorąco dziękuje wszystkim darczyńcom, którzy wzięli udział w tegorocznej akcji „Szlachetna paczka” ofiarowując rzeczy lub wspierając finansowo.

Takich osób było ponad 150 – dzięki nim przygotowaliśmy piękne paczki dla czterech rodzin – razem ok. 140 paczek i paczuszek. 12 grudnia w sobotę - paczki zostały już zawiezione do magazynu w Nowym Targu. Mamy nadzieję, że sprawią  obdarowanym rodzinom wiele radości i dodadzą sił do walki z życiowymi trudnościami. Szlachetna Paczka - nie istniałaby bez tylu szlachetnych i odważnych. Szczególnie dziękujemy uczniom naszej szkoły podstawowej i gimnazjum, ich rodzicom i całym rodzinom. Dziękujemy nauczycielom, Dyrekcji Szkoły oraz byłym uczniom za pomoc przy organizacji akcji. Bardzo wdzięczni jesteśmy za pomoc proboszczowi łapszańskiej parafii ks. M. Skotnickiemu i mieszkańcom Łapsz Niznych. Dziękujemy łapszańskiej Ochotniczej Straży Pożarnej – Tomaszowi Błachut, Krzysztofowi Gołdyn  i komendantowi Panu Janowi Hatała – oraz Panom: Zdzisławowi Młynarczyk i Bogdanowi Kukulak oraz naszej byłej uczennicy: Annie Kowalczyk za pomoc w transporcie paczek do magazynu w Nowym Targu. Trzeba czasem tylko chcieć wierzyć, że można zrobić coś dobrego dla wszystkich, pozostawić choć na chwilę narzekanie i niezadowolenie. Słowem trzeba tak niewiele, żeby z niczego powstało coś, co sprawi, że ten świąteczny czas stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy! DZIĘKUJEMY!!!
Autor: SKC ZPO Łapsze Niżne
Źródło: ZPO Łapsze Niżne
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij